Віза у Великобританію

Віза у Великобританію

Типи віз – туризм, гостьова, бізнес,
партнерська віза (нареченої, дружини),
возз'єднання сім'ї, студентська, віза моряка


Тривалість віз – до 5 років

​Терміни підготовки – від 2 днів
Всім громадянам України потрібна віза до Великобританії – безвізовий режим не поширюється на цю державу.

Ця віза потрібна не тільки для конкретної поїздки – вона підсилить Вашу візову історію і пізніше стане в нагоді при отриманні візи в інші "складні" країни (США, Канада, Австралія, Нова Зеландія).

Пакет документів для будь-якої британської візи досить великий. Потрібно знати не тільки які папери прикладати, але і що вигідніше показати. Довірте ці складності нам – ми успішно працюємо з візами вже 8 років.

Ви можете оформити візу зі 100% гарантією (туризм і бізнес) – ми не візьмемо  оплату за свої послуги, якщо віза не була схвалена.

Як отримати візу:
- зателефонуйте або напишіть нам (контакти написані нижче)
- опишіть свою ситуацію менеджеру
- ми опишемо процедуру і терміни підготовки Вашої візи
- погодимо процес оформлення
- почнемо підготовку документів

Туристична, гостьова або бізнес віза
У Вас заплановано відпочинок у Великобританії, бізнес-зустріч або поїздка в гості? Стандартна віза для цих цілей видається на 6 місяців. Ми повністю підготуємо весь пакет документів: від анкети до туристичного маршруту і мотиваційного листа.

Віза нареченої і дружини (Partner visa), возз'єднання сім'ї (їдете до дітей, батьків, братів/сестер або подружжю)
Якщо Ви читаєте ці рядки, то напевно готуєтеся до нового життєвого етапу. Ваш чоловік (дружина), батьки, діти, брати чи сестри проживають в іншій країні, і Вам тут доведеться поодинці займатися складною підготовкою документів.

Ми оформлюємо партнерські візи і візи для возз'єднання сім'ї вже 8 років. Їх дійсно складно оформлювати. Вимоги Консульства дуже строгі, процес довгий, ціна помилки дуже висока. Впевнені, Ви навіть не уявляєте скільки належить зібрати паперів і пройти перевірок.

Для цього ми і потрібні – щоб вислухати і підтримати Вас, допомогти все зробити правильно, прискорити процес і отримати заповітну наклейку в паспорт. Радимо Вам починати якомога раніше. Наші фахівці прямо зараз можуть підказати як зберегти Ваші час і нерви.

Це наша улюблена категорія віз, адже кожен раз ми допомагаємо людям змінити своє життя. Ми вдячні всім своїм клієнтам, які довірили нам таку важливу задачу.

Студентська віза (short term study, TIER 4)
Залежно від терміну перебування і навчального закладу в Британії, є різні категорії віз для студентів. Документів на кожну з них потрібно багато. Важливо правильно їх підготувати, описати і додатково пояснити Консулу свої наміри. Прямо зараз Ви можете уточнити у наших менеджерів, яка з навчальних віз потрібна Вам. Великобританія завжди відрізнялася детальною перевіркою кожного поданого документу. А список цих документів може розтягнутися до нескінченності. Дуже важливо переконати Консула в своїх чесних і прозорих намірах – важливо зібрати оптимальний пакет документів і докласти додаткові в складних ситуаціях.

Контакти

Київ, вул. Костянтинівська 21А,
(на перетині вулиць Ярославської та Костянтинівської)
біля кафе «Doner World» вхід в арку – там наліво і на другий поверх по сходах.


Станція метро «Контрактова площа»,
вихід з метро до вулиць Верхній Вал, Нижній Вал
і кінотеатру "Жовтень"

(044) 331-31-41
(067) 702-19-30
(050) 145-34-40
(093) 132-49-90

Skype: davisa.com.ua
Email: info@davisa.com.ua
Viber: (067) 702-19-30
Telegram: @davisa_com
Messenger Facebook: davisa.com.ua

​Часи роботи: понеділок – п'ятниця,
09:00 – 18:00, без обідньої перерви

Замовити візу

Дякуємо! Ваше повідомлення надіслано!
Воу! Під час відправки повідомлення щось пішло не так :(